מלונות כשרים בברצלונה

מלונות בברצלונה לשומרי כשרות

אמנם בברצלונה ישנו הר הנקרא על שם היהודים- הלוא הוא המונז'ואיק, אך היום הקהילה היהודית בברצלונה אינה גדולה. היא מונה כ- 5000 איש.

אך יחד עם זאת,  שומרי הכשרות בהחלט יוכלו למצוא מגוון פתרונות שיסייעו להם לשמור על כשרות ולחיות על פי עקרונותיהם במהלך הטיול בברצלונה. לנוחיותכם רשימת בתי מלון מומלצים בסמיכות לקהילה היהודית.

את נושא הכשרות יש לוודא טרם ההזמנה מול המלון

בתי מלון סמוכים לקהילה היהודית

בברצלונה אין מלונות כשרים אך עם זאת ניתן למצוא בתי מלון הנמצאים בסביבה יהודית כמו בית חב"ד או בית הכנסת הגדול. בבית חב"ד ניתן לקבל הנחיה ועזרה בכל הקשור לשמירה על כשרות, לאכול אוכל כשר למהדרין ולהשתתף בתפילות במקום.

NH Barcelona constanza - מלון 4 כוכבים בברצלונה

זהו מלון איכותי ומפנק הנמצא במרחק של 4 דקות הליכה בלבד מבית חב"ד. המלון נמצא גם במרחק של רבע שעה הליכה מאצטדיון קמפ נואו ומרחוב דיאגונל שברובע לס קורטס. חדרי המלון חדישים ומאובזרים היטב.

הזמן עכשיו חדר במלון NH קולקשן ברצלונה קונסטנזה >>

Abba Sants - מלון 4 כוכבים בברצלונה

מעבר לכך שהוא נמצא במרחק של 10 דקות הליכה בלבד מבית חב"ד, מלון אבא סנטס שבאזור סנטס מונז'ואיק נמצא בקרבת תחנת הרכבת המרכזית של ברצלונה- במרחק של 5 דקות הליכה בלבד משם וגם מתחנת המטרו סנטס אסטסיו.

הזמן עכשיו חדר במלון אבא סנטס ברצלונה >>

Derby - מלון 4 כוכבים בברצלונה

המלון נמצא באזור לס קורטס במרחק של 8 דקות הליכה בסה"כ מבית חב"ד כך שבכל עזרה שתצטרכו או ארוחה שכשרה שתרצו לאכול, הליכה של מספר דקות מהמלון תביא אתכם לשם. המלון נמצא בקרבת מרכז הקניות לילה דיאגונל וזהו מלון מסוגנן המלא ביצירות אמנות.

הזמן עכשיו חדר במלון דרבי ברצלונה >>

H10 Raco Del Pi - מלון 3 כוכבים בברצלונה

זהו מלון היסטורי הנמצא ברובע הגותי במרחק הליכה קצר מאוד מבית הכנסת הגדול והעתיק של ברצלונה המהווה נקודה חשובה מאוד עבור הקהילה היהודית בעיר. כאשר תגיעו לתפילה בבית הכנסת ותפגשו ביהודים המקומיים תוכלו לקבל עזרה בכל הנוגע לשמירה על כשרות ועצות למקומות לקנות בהם אוכל כשר. בנוסף הוא נמצא באחד המקומות היפים בעיר ובאזור מרכזי מאוד.

הזמן עכשיו חדר במלון H10 ראקו דל פי ברצלונה >>

Catalinia Avinyo - מלון 3 כוכבים בברצלונה

המלון נמצא גם הוא בקרבת בית הכנסת הגדול של ברצלונה, ובאזור מרכזי מאוד- אזור קיוטאט וולה, במרחק של מספר דקות הליכה מהרמבלאס. החדרים מעוצבים בסגנון מודרני ופשוט אך מאובזרים היטב.

הזמן עכשיו חדר במלון קטלוניה אביניו ברצלונה >>

 

כתבות שאולי יעניינו אותך