טיסות לברצלונה

טיסות זולות לברצלונה כל השנה

ברצלונה היא יעד מבוקש מאוד בקרב הישראלים. לכן, ישנו שפע ומבחר גדול של טיסות לברצלונה. חברות ישראליות עימן ניתן לטוס לברצלנה הן אל על וארקיע. בנוסף אליהן ישנה חברת איבריה הספרדית. שלוש חברות אלה מציעות בדרך כלל טיסות ישירות ללא עצירת ביניים.

ניתן למצוא טיסות לברצלונה עם חברות זרות, אך כאן יתכן שהטיסה תכלול עצירת ביניים. חברות אירופאיות רבות עושות את קו ישראל- ברצלונה עם עצירה במדינתן כמו לופטהנזה, אייר פרנס, KLM איירליינס טורקיש איירליינס ועוד רבות אחרות.

טיסות זולות לברצלונה כל השנה

מלבד טיסות סדירות, ישנו גם מבחר של טיסות זולות לברצלונה. אלה יכולות להיות טיסות צ'רטר או טיסות לואו קוסט. היום צצות ועולות עוד ועוד חברות לואו קוסט המציעות טיסות לחו"ל במחירים נמוכים והדבר בהחלט יכול להשתלם.

שדה התעופה של ברצלונה

כיוון שברצלונה היא יעד תיירותי כה מבוקש, היא מצויידת בנמל תעופה בעל קיבולת מתאימה. נמל התעופה המרכזי של ברצלונה נקרא El Prat. נמל תעופה זה הוא השני בגודלו בספרד ומגיעות אליו מאות טיסות ביום.

שדה התעופה El Prat כולל שלושה טרמינלים, מתוכם טרמינל 1  ו- 2 מיועדים לטיסות בינ"ל וטרמינל 3 לטיסות פנימיות. בנמל התעופה תמצאו את כל השירותים להם תזדקקו כמו אפשרות להוציא כסף, להמיר כסף, לשכור רכב, ושלל אטרקציות להעברת הזמן עד הטיסה.

נמל התעופה של ברצלונה ממוקם במרחק של כ- 12 ק"מ מן העיר. ההגעה ממנו אל העיר או להיפך נוחה מאוד. ניתן להגיע במספר דרכים:

אוטובוס

הנסיעה באוטובוס משדה התעופה היא נוחה מאוד. ישנן כמה חברות אוטובוסים עימן ניתן לנסוע אך השירות הנוח ביותר ניתן על ידי Aerobus. השירות כולל את קו A1 ו- A2, היוצאים בהתאמה מטרמינל 1 וטרמינל 2.

בכל רבע שעה יוצא אוטובוס והשירות פועל בשעות 6 בבוקר עד 1 בלילה. שירות אוטובוסים אחר הוא של חברת TMB ויש גם שירות אוטובוסים לילי הפועל בשעות 22:00-4:00. שני האחרונים עוצרים בתחנות רבות יותר ולכן הנסיעה ממושכת יותר אך גם המחיר בהתאם.

רכבת

ניתן להגיע ברכבת משדה התעופה לעיר ולהיפך, עם זאת, תחנת הרכבת אינה נמצאת בתוך שדה התעופה אלא במרחק של מספר דקות נסיעה. לכן, יהיה צורך בתיווך של שאטל שמפעיל שדה התעופה. השאטל יוצא מטרמינל 1. כל תחנות הרכבת מחוברות לתחנות מטרו עימן תוכלו להגיע למקום מבוקשכם.

מונית

שפע של מוניות שחורות- צהובות ימתינו לכם בתחנת המוניות ביציאה מנמל התעופה. מומלץ להזמין שאטל מראש, נהג יחכה לכם מחוץ לשדה עם מחיר מסודר מראש כך שתיהיו בטוחים להגיע למלון בבטחה.

הזמן עכשיו שאטל משדה התעופה למרכז העיר >>

השכרת רכב

אם ברצונכם לצאת מנמל התעופה עם רכב שכור, לרשותכם עומדים בנמל התעופה דלפקי חברות השכרת רכב הגדולות. מומלץ להזמין להשכיר רכב מראש לחסוך כסף ובעיות. למשל אם תגיעו בלילה יכול להיות שתצטרכו לחכות לבוקר על מנת להשכיר רכב - כאשר מזמינים דרך האינטרנט מראש, נציג יחכה לכם בשעה שתבחרו

✔️ השוואת מחירים - הזמן עכשיו רכב שכור במחיר אטרקטיבי >> 🚙

 

כתבות שאולי יעניינו אותך