הסעות בברצלונה - שאטל משדה התעופה למרכז ברצלונה

העברות משדה תעופה של ברצלונה למרכז העיר

ברצלונה היא יעד מועדף לישראלים ויש בה הכול - אטרקציות מדהימות, נופים קסומים, היסטוריה, תרבות, אומנות, חופי ים מרהיבים, אוכל משובח, הופעות, משחקי כדורגל ועוד.

זה עתה נחת המטוס שהביא אתכם לברצלונה, עברתם דרך ביקורת הדרכונים, אספתם את המזוודות ואפילו התרשמתם מהשלט הענק ביציאה מאולם הנוסעים של שדה התעופה הבינלאומי ברצלונה העונה לשם הספרדי: אל פראט. המברך אתכם בברכת ברוכים הבאים לקטלוניה - ברצלונה.

השלב הבא הוא להגיע לבית המלון בו בחרתם להתארח (מלונות מומלצים תמצאו כאן) ולצאת לחרוש את העיר הספרדית המדהימה הזאת.

🚘 הזמן עכשיו שאטל משדה התעופה למרכז העיר >>

נהג שאטל מקצועי מסיע תיירים משדה התעופה למרכז העיר
נהג שאטל מקצועי מסיע תיירים משדה התעופה למרכז העיר

אבל אז עולות החששות - מה עושים, איך מסתדרים עם השפה הספרדית, המזוודות, תיקי היד וההתרגשות, איך מגיעים מנמל התעופה הבינלאומי של ברצלונה El Prat שמרוחק כ- 12 ק"מ ממרכז העיר (חצי שעה נסיעה) לבית המלון ?

שאטל בברצלונה - שרות העברות משדה התעופה

שאטל בברצלונה (Shuttle Barcelona) - שירות העברות משדה התעופה לבית המלון בו בחרתם להתאכסן היא לדעתנו הדרך העדיפה. כתיירים שלא מכירים את השפה הספרדית, אמצעי התחבורה ובזמן שכל הציוד שהבאנו מישראל נמצא אתנו לרבות מזוודות, תיקי יד וכד' - לא מומלץ לקחת סיכונים אלא לוודא כי בשדה התעופה ימתין לנו נהג מקצועי - שירות הסעות בברצלונה שהזמנו מראש. 

שירות שאטל בברצלונה (הסעות משדה התעופה) הינו פתרון מעולה נהג שאוסף אתנו משדה התעופה ומביא אותנו עד לפתח בית המלון ולכן רבים מעדיפים לבחור בו. את שירות ההסעה צריך להזמין מראש (מומלץ באינטרנט), באפשרותכם לבחור בין שאטל פרטי לקבוצתי:

א. שאטל קבוצתי : כולל מיניבוס שאוסף מספר אנשים בשדה התעופה ומוריד כל אחד מהנוסעים בבית המלון בו הוא מתאכסן. (העברה במיניבוס קבוצתי זולה יותר)

ב. שאטל פרטי: כולל נהג ברכב פרטי או מפואר שאמור לקחת אתכם (בלבד) משדה התעופה לבית המלון.

🚘 הזמן עכשיו שאטל משדה התעופה למרכז העיר >>

ללא קשר בסוג השאטל בברצלונה שבחרתם - ביציאה מאולם הנוסעים שבשדה התעופה ימתין לכם נציג החברה עם שלט בו רשום שמכם באנגלית. הנהג יעזור לכם עם המזוודות (דאגו להיות ליד הנהג לכל אורך הדרך) ואז הנהג יסיע אתכם בבטחה לבית המלון

 

כתבות שאולי יעניינו אותך