שוק לה בוקריה - La Boqueria

השוק המקורה של ברצלונה שדרות הרמבלס

ביקור בשוק לה בוקריה הינו מפגש קולינרי שאסור לפספס בברצלונה. שוק לה בוקריה תמצאו תוצרת טרייה הכוללת מגוון גבינות, ביצים, בשרים ודגים, לצד מסעדות ואוכל רחוב אוטנטי.

דוכני השוק מלאים ועמוסים כל טוב: אפרסקים, אגסים, שזיפים, אננס ופירות יער י

וצרים תמונה צבעונית שמעוררת את החושים. זה הזמן להצטייד בטעימות של גבינות, תבלינים ופירות מהם תוכלו לאכול בכיף במהלך הטיול.

מרקט דה סנט ז'וזפ

שוק לה בוקריה הוקם על חורבותיו  של מנזר סנט ג'וזף, מקום שקט ורוגע. השוק התחיל "בקטן" ופעל בסמוך למנזר, אבל לקראת תחילת המאה ה- 19, כאשר המנזר נהרס - התפתח השוק באופן רשמי וצמח להיות צבעוני ומלא סחורה.

בשוק לה בוקריה תמצאו: גבינות, פירות וירקות בשפע, נקניקים ובשרים, ממתקים ושוקולדים המסודרים כך שמתחשק לשלוח את היד ולקחת מן המאפים. ולהריח את התבלינים מכל הסוגים.

בשוק תמצאו גם איך לא-  דגים ופירות ים הנשלים מן הים הנמצא לא רחוק ומגיעים לשוק כשהם טריים. כמובן שמהשוק לא תצאו רעבים. גם תבשילים ביתיים וארוחות כיד המלך תוכלו למצוא בו בשפע.

שוק לה בוקריה ברצלונה

שוק מסודר בלב השדרות ההומות

שוק לה בוקריה הוא אטרקציה תיירותית שאסור לפספס, השוק נקי ומסודר ובנוסף לשפע הסחורה מומלץ לשבת באחת המסעדות ולשוטט בו בכיף.

לא רק בשוק עצמו ניתן לשוטט אלא גם באתר האינטרנט שלו. כן, זהו אחד השווקים שיש להם אתר אינטרנט וגם עמותה מסודרת הדואגת לענייני השוק.

אם רציתם לחוות קצת בעצמכם וללמוד בישול, בשוק תוכלו גם להתנסות בסדנאות בישול המועברות בבי"ס לבישול שישנו במקום.

לאורך השוק ישנם דוכנים בהם נמכר מיץ טבעי מכל העולם. אל תוותרו על כוס מיץ מרעננת מפירות אקזוטיים מכל רחבי העולם.

שעות פעילות :

שוק לה בוקריה פתוח בימים שני עד שבת החל משעה 8:00 בבוקר ועד לשעה 20:30 בלילה

דוכם פירות מכל הסוגים, המינים, הצבעים והטעמים

 

כתבות שאולי יעניינו אותך