X
אנא בחר את גודל הפונט הרצוי:
ברצלונה
מסלולי טיול בברצלונהנקודות עיין בברצלונהטיפים והמלצות לברצלונהמלון מומלץ בברצלונהאטרקציות בברצלונהברצלונה עם ילדיםהשכרת רכב בברצלונהקניות בברצלונהשאטלים בברצלונהטיסה זולה לברצלונה
 

השכרת רכב בברצלונה - שוכרים רכב בספרד

לנהוג עם רכב שכור בספרד

לפני ששוקלים השכרת רכב בברצלונה חשוב מאוד לוודא מה היא מטרת הטיול שלכם. בעיר ברצלונה מספר מקומות החניה מצומצם, כבישים רבים סגורים בפני רכבים פרטיים.  אך לעומת זאת התחבורה הציבורית של ברצלונה נחשבת לאחת הטובות שיש באירופה. לכן, אם מטרת הטיול שלכם היא להישאר בעיר ברצלונה בלבד- האמת היא שאין שום הצדקה להשתמש ברכב שכור.

אבל אם בכוונתכם לראות את ספרד האחרת - לצאת אל עבר המרחבים שמחוץ לעיר ברצלונה. לעיירות הנופש הקסומות קוסטה ברווה וטוסה דה מאר, הפנינות של קטלוניה ז'ירונה ופיגרס, הכפרים הקטנים בעלי מוטיבים ספרדיים, המצוקים, ההרים, חופי הים המבודדים. במקרה כזה שווה, מומלץ  וכדאי לשכור רכב בספרד.

✔️ השוואת מחירים - הזמן עכשיו רכב שכור במחיר אטרקטיבי >> 🚙

השכרת רכב בספרד

טיפים והמלצות לנהיגה בספרד

החלטתם לשכור רכב ולראות את ספרד האחרת. עכשיו הזמן לקבל טיפים והמלצות שיסייעו לכם בנהיגה בספרד כמו לדוגמה: הכרת חוקי התנועה, סוגי הכבישים ומהירות הנהיגה המותרת בהם, אפשרויות הניווט, סוג הביטוח שמומלץ לעשות, השוואת מחירי שכירות רכב בספרד ועוד...🚗

למצוא את העסקה הטובה - השוואת מחירים והזמנת רכב שכור

הטכנולוגיה היום מאפשרת לכם בלחיצת כפתור אחד לקבל מחיר מדהים ואטרקטיבי להשכרת רכב בברצלונה ספרד.

אם בעבר הלא כל כך רחוק הינו צריכים להתקשר לכל חברות השכרת רכב בחו"ל על מנת לקבל מהם הצעות מחיר ולמצוא את ההצעה הזולה והטובה ביניהם. הרי שכיום בזכות אתרי השוואת מחירים באינטרנט אפשר לעשות זאת בלחיצת כפתור.

כל מה שעליכם לעשות הוא לציין את התאריכים בהם תרצו לשכור את הרכב. היעד ממנו תאספו את הרכב והיעד אליו תחזירו את הרכב ותקבלו את המחירים הטובים והאטרקטיביים ביותר עבורכם.

✔️ השוואת מחירים - הזמן עכשיו רכב שכור במחיר אטרקטיבי 🚙 >>

מחירי שכירות הרכב בחברות השכרת הרכב השונות כוללות במחיר השכירות ביטוח בסיסי עם השתתפות עצמית. אבל תמורת סכום כסף נוסף ניתן ומומלץ לרכוש ביטוח ביטול השתתפות עצמית על כל מקרה שלא יבוא.

וודא שיש ברשותך רישיון נהיגה בינלאומי - בדוק את רישיון הנהיגה שלך

על פי הרישומים של משרד התחבורה הישראלי - אף על פי שהרישיון הישראלי שלכם אמור להיות תקף גם בספרד יהיה עליכם להצטייד ברישיון נהיגה בינלאומי. לצורך הנפקת רישיון נהיגה בינלאומי יהיה עליכם להגיע לאחת התחנות המורשות בישראל ותמורת סכום שמשתנה בין תחנה לתחנה תוכלו להוציא רישיון בינלאומי שיוצמד לרישיון נהיגה הישראלי. לקבלת רשימת התחנות

מומלץ מאוד לעשות רישיון נהיגה בינלאומי, אחרת קיים חשש כי הפקיד שאמור למסור את הרכב השכור יתעקש לראות רישיון נהיגה בינלאומי, אחרת לא יאפשר לכם לקבל את הרכב.

אל תתעצלו בדקו את היטב את הרכב השכור

ללא קשר באיזו חברת השכרת רכב בחרתם - בדלפק של חברת השכרת הרכב תתבקשו לחתום על הסכם הכולל את התנאים הכללים להשכרת הרכב בספרד. בהסכם מופיע איור של רכב בו מסומנים מעיכות פח, שריטות ופגמים, כמו גם מצוינת כמות הדלק שנמצאת ברכב.

נסו ליישם את הטיפ במלואו, אל תתעצלו, גשו לרכב ובדקו כי אכן כל הפגמים נרשמו וכמות הדלק שנמצאת ברכב תואמת למה שמצוין בהסכם. אחרת אתם עלולים למצוא עצמכם משלמים עבור נזק שלא נעשה על ידכם. לידיעתם נציג חברת ההשכרה חייב לחתום ליד כל פגם שקיים ברכב.

בנוסף, דאגו להחזיר את הרכב עם טנק דלק מלא, אחרת תחויבו על כמות הליטרים החסרה בתעריף יקר עד פי שתיים מהמקובל בתחנות הדלק בספרד.

נהיגה בכבישי אגרה בספרד

בספרד בכלל ובקטלוניה בפרט רוב הכבישים המהירים הם כבישי אגרה. בכל כביש אגרה קיימות תחנות תשלום בהם תתבקש לשלם סכום שיכול לנוע בין 0.50 € ל – 10.00 €. הסכום משתנה בין מקטע למקטע ומחושב על פי מספר קריטריונים : אורך קטע הכביש, עומס התנועה, מעבר במנהרות ועוד. את התשלום מומלץ לבצע במזומן - לכן אליכם לדאוג לכסף קטן וזמין

להחנות את הרכב השכור בחוכמה

בספרד צריכים להיות מאוד זהירים בכל הקשור לחניה. קנסות על חניה במקומות אסורים או ללא תווי חניה מתאמים עלול להיות כואבים מאוד בכיס לכן בחרו את מקום החניה שלכם בחוכמה

זה לא פשוט כלל וכלל להחנות את הרכב השכור בעיר ברצלונה או מדריד. מקומות חנייה פנויים הם מצרך נדיר ואם כבר מצאת חניה עליך לוודא האם מדובר בחניה ציבורית או בחניה ששמורה לתושבים המתגוררים בסביבה. גרירה של הרכב כורכה בתשלום קנס בגובה של 250-300 €.

✔️ השוואת מחירים - הזמן עכשיו רכב שכור במחיר אטרקטיבי 🚙 >>

יחד עם זאת במידה ותבקרו בעיירות ובכפרים - שם תוכלו למצוא מקומות חניה רבים חלקם חינם וחלקם תמורת תשלום סימלי דרך המדחן שנמצא בסמוך לחניה.

טיול עם רכב שכור בספרד

 

כתבות שאולי יעניינו אותך